Пошук
Головна » 2010 » Жовтень » 11 » "Фаворит" програє обидва матчі "Юракадемії"
19:23
"Фаворит" програє обидва матчі "Юракадемії"
Відбулися матчі другого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. Суперником лубенського СК «Фаворит» у двох домашніх поєдинках був харківський ВСК «Юридична академія». Попри дощову погоду трибуни полтавського спорткомплексу «Динамо» були заповнені майже повністю. Приїхала навіть нечисленна, але досить гучна підтримка з Лубен. Та все ж здобути першу перемогу «Фавориту» в суперлізі, поки що, не вдалося. Ще перед початком зустрічі з харків’янами президент «Фаворита» Володимир Дорош висловив впевненість, що наші хлопці порадують хорошою грою, але вийшло навпаки.
— Я не впізнаю сьогодні свою команду, певно це не наш день — сказав журналістам Володимир Миколайович по завершенні матчу.
Обоє поєдинки виявилися схожі за сценарієм: повністю програні перші партії, рівна боротьба у другій, і «наздоганялки» гостей у третій. Гравці «Фаворита» Пономаренко та Новгородченко, які зазвичай приносять очки, цього разу більше помилялися. Щодо блоків та прийомів, то харків’яни виглядали більш впевнено. Варто відзначити, що «Юридична академія» з перших хвилин гри складає враження команди хорошого класу. Це гравці високого зросту, які борються за кожен м’яч. На відміну від лубенчан вони частіше приймали нестандартні рішення і атакували після першого ж пасу.
Матч наступного туру «Фаворит» проведе 22-23 жовтня у Красноперекопську. Лубенчан екзаменуватиме срібний призер чемпіонату минулого року «Кримсода».
Результати матчів:
1 матч 9 жовтня СК «Фаворит» — ВСК «Юридична академія» 0:3 (19:25; 25:27; 20:25)