Пошук
Головна » 2010 » Жовтень » 4 » Дебютант проти чемпіона
18:53
Дебютант проти чемпіона
Стартував чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. У ній дебютував лубенський СК «Фаворит», який зустрічався у першому турі з чемпіоном країни харківським «Локомотивом».
Спарені поєдинки відбулися у Харкові і завершилися перемогами досвідчених та іменитих господарів у трьох партіях. У першому матчі рахунки по партіях такі: 25:22, 25:21, 25:17 на користь господарів. Наступного дня лубенці поступилися також 0:3 (18:25, 19:25, 11:25). Як повідомив тренер СК «Фаворит» Сергій Соснін, когось з його підопічних виділити важко – всі зіграли рівно. Важко було протистояти іменитому і збалансованому у всіх ланках супернику.
Результати інших поєдинків першого туру: «Кримсода» (Красноперекопськ) – ВК «Буревісник»-ШВСМ (Чернігів) 3:0 і 3:0, «Імпексагро Спорт Черкаси» (Черкаси) – «Локо-Експрес» (Харків) 2:3 і 3:0, «Будівельник-Динамо-Буковина» (Чернівці) – ВСК «Юридична академія» (Харків) 3:0 і 1:3.
Наступний, другий тур, лубенці проведуть 9-10 жовтня проти команди ВСК «Юридична академія» (Харків). Ці матчі відбудуться в Полтаві в СК "Динамо".