Як Ви оцінюєте виступ команди в першому сезоні у вищій лізі?
Всього відповідей: 75
Пошук
Головна » 2014 » Березень » 31

Після прикрої поразки у Львові 2:3 другому поєдинку серії «плей-офф» цьогорічного чемпіонату України серед суперлігових команд лубенський СК «Фаворит» у Полтаві здолав львівський «Барком-Кажани» з рахунком 3:0. Підопічні тренера Руслана Рубана, врахувавши свої помилки у виїзному поєдинку, у другому матчі, як і передбачалося, впевнено перемогли суперника у трьох партіях.

Основний склад команди Володимира Дороша був таким: Бойко, Осадца, Д.Сухінін, В. Сухінін, Корнієнко, Гармаш, Паласюк. Початок зустрічі, яка транслювалася в Інтернеті, відзначалася непоступливою боротьбою і довгими розіграшами. Атаки «Фаворита», здебільшого, вдало завершував Станіслав Корнієнко, який в цілому провів гру на високому рівні. Після другої технічної перерви суперник почав здавати позиції, ще й розігрався на блоці Євген Бойко, який з колегами по команді завершили партію до логіч ... Читати далі »

Переглядів: 1300 | Додав: Admin | Дата: 31.03.2014 | Коментарі (0)

ВК "Полтавчанка" © 2010-2016 При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове