Як Ви оцінюєте виступ команди в першому сезоні у вищій лізі?
Всього відповідей: 75
Пошук
Головна » 2013 » Серпень » 25
Сьогодні в харківському Палаці спорту «Локомотив» завершився Всеукраїнський турнір, присвячений пам'яті Є.П.Кушнарьова та Дню Незалежності України.

У першому матчі харківська «Юракадемія» і сумський «Хімпром-СумДУ" розіграли третє місце. Зустріч вийшла досить цікавою. У кожній з трьох партій суперники намагалися ні в чому не поступатися один одному і тільки в самих кінцівках більш досвідчені юристи зуміли, як кажуть волейболісти, дотиснути молодих сумчан.
А переможцем турніру стали бронзові призери попереднього чемпіонату України у Суперлізі волейболісти «Фаворита» з міста Лубни. У матчі за перше місце вони перемогли господарів майданчика команду «Локо-Експрес» також з рахунком 3:0. Особливо цікавим для вболівальників тут був другий сет, в якому харків'яни поступилися з рахунком 31:33. Та й у третій партії гості зуміли добитися перемоги лише з мінімальним рахунком.

Харків. Турнір пам'яті Є.П.Кушнарьова. 25 серпня ... Читати далі »
Переглядів: 1152 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

ВК "Полтавчанка" © 2010-2016 При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове