П`ятниця, 19.04.2024, 09:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Волейбольний клуб "Полтавчанка"
Меню сайту
Інформаційний партнер
Категорії розділу
Мої статті [16]
Наше опитування
Як Ви оцінюєте виступ команди в першому сезоні у вищій лізі?
Всього відповідей: 75
Пошук
Головна » Статті » Мої статті

Історія виникнення повітряної кульки

Повітряні кульки зустрічаються всюди. Люди дарують кульки дітям і підносять один одному як милий подарунок.

Кулі використовуються для прикраси вулиць під час державних свят та на корпоративних урочистих заходах. Оформлення свята кулями дозволяє створити неабияку обстановку під час урочистостей. Оформлення святкових заходів повітряними кульками стало одним із сегментів на ринку послуг. У спектр послуг фірм, які професійно займаються оформленням повітряними кулями різних заходів, входить доставка кульок, розробка і створення унікальних декорацій. Якщо вас цікавить офрмлення повітряними кулямив  Києві (рос. оформление шарами Киев), то рекомендуємо відвідати сайт sharik-kiev.com.ua.

Говорячи про кульки, може скластися враження, що ця весела іграшка увійшла в побут людини зовсім недавно. Однак, перші згадки про повітряні кулі виявлені в карельських літописах 12 століття. У ті далекі часи кулі виготовляли з китової і бичачої шкіри. У кожної карельської сім'ї була своя повітряна куля, яка використовувалася для транспортування вантажу. Крім цього, як це не дивно прозвучить, на них літали на полювання. Наповнювалися кулі болотним газом і були дуже вибухонебезпечні. Але це все легенди, а їм можна і вірити, і не вірити.

У новітній історії людства кулі з'явилися в першій половині 19 століття. Автором винаходу повітряної кулі вважається англієць професор М. Фарадей. Але тільки після 80 років винахід Фарадея перетворилося в поширену людську забаву. Саме здатність кулі, наповненої газом, літати незмінно користувалася успіхом у публіки тих років.

Як дитячу іграшку кулі стали використовуватися в 1847 році. Авторство в цій області належить також англійцю Д.Г. Інграму. Кулі напиналися водневим газом. Газ вибухонебезпечний, але це нікого анітрохи не лякало, так як ніяких надзвичайних подій не відбувалося до певного моменту. У 1922 в одному з міст США хтось із учасників святкового заходу забави заради підірвав кілька кульок. При цьому постраждав великий чиновник. Після події було винесено заборону на використання водню з метою заповнення повітряних куль. Водень замінили гелієм.

У 1931 році була виготовлена повітряна кулька з латексу. Застосування цього полімеру дозволило змінити зовнішній вигляд кульки. Кулі стали виготовляти не тільки круглими, а й інших геометричних форм. Подальшим розвитком цієї сфери стало виготовлення різних композицій у вигляді тварин, предметів одягу та т.д.

Сучасною промисловістю налагоджений випуск повітряних куль, що володіють яскравою кольоровою гамою. Кульки при наповненні їх газом не змінюють свій колір, відрізняються достатньою міцністю і довговічністю при дотриманні правил використання.

Категорія: Мої статті | Додав: Admin (08.11.2016)
Переглядів: 2126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВК "Полтавчанка" © 2010-2016 При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове