Головна » 2010 » Січень » 30 » Важка перемога "Полтавчанки"
20:54
Важка перемога "Полтавчанки"
ВК «Полтавчанка»-«Медіка-ШВСМ» (Донецьк) 3:2 (25:10,15:25,25:17,27:29,17:15)
Останній спарений тур ще залишав теоретичні шанси донеччанкам вийти на друге прохідне місце, яке б дозволило поборотися за вихід до Суперліги, а господаркам у випадку двох перемог обійти своїх візаві і вийти на третє місце в групі. Тому перша гра обіцяла бути надзвичайно цікавою. Такою вона і вийшла. Хоча перша партія пройшла майже без боротьби – 25:10 на користь «Полтавчанки». Гості довго запрягали, але в другій партії зуміли знайти свою гру і вирівняли становище по сетах – 15:25. Третя партія пройшла під диктовку наших волейболісток і завершилася їх заслуженою перемогою – 25:17. І от саме після третьої партії розпочалося найцікавіше в матчі. На початку четвертого сету «Полтавчанка» вела перед чотири м’ячі – 13:9. Але перевагу розтринькала і решту партії постійно знаходилася в ролі наздоганяючих на один-два м’ячі. В кінцівці партії нашим землячкам ціною надзусиль вдалося вирівняти ситуацію (27:27), але два завершальні розіграші залишилися за донеччанками. П’ята вирішальна партія розпочалася катастрофою для «Медіки» - 1:8. Надалі полтавки трохи підпустили до себе суперниць, але все ж продовжували тримати їх на комфортній для себе відстані. За рахунку 13:9 з нашими дівчатами почало коїтися щось незрозуміле: вони не могли якісно прийняти подачу і про атаку мова не йшла. Гості виграли на подачі однієї волейболістки п’ять поспіль м’ячів і здобули право на матчбол. Такий ривок «Медіки» супроводжувався писком і шаленними криками їх молодших колег, які в цей час грають свої матчі у СДЮШОР №2 і прийшли сьогодні повболівати за свої старших подруг. Подібний поворот подій міг зламати будь-яку команду, але наші дівчата зібралися і спочатку двічі зрівнювали рахунок (14:14 і 15:15), а потім здобули два вирішальних очка (вони на рахунку Світлани Шванської) 17:15 – важка перемога «Полтавчанки». У нашій команді в цей вечір варто виділити Марину Дейнегу, яка дуже продуктивно відіграла в атаці. Ефективність її атак становила близько 90%. Провели ж звітну гру полтавки в такому складі: «Полтавчанка»: Дейнега, Гаврилова, Слинько, Важинська (капітан), Магерова, Шванська, Оробченко, Щербак (ліберо).
Переглядів: 2155 | Додав: Admin8364 | Теги: Полтавчанка, Медіка-ШВСМ | Рейтинг: 0.0/0