Пошук
Головна » 2017 » Червень » 2 » Україна не поїде на Чемпіонат Світу
21:58
Україна не поїде на Чемпіонат Світу

Сьогодні жіноча збірна України в Баку провела вирішальний матч за право зіграти в стикових матчах до Чемпіонату Світу.

Суперником наших дівчат була команда Нідерландів. Старт вийшов доволі непоганим для українок: вони відразу вирвалися вперед на 5-6 м’ячів. Однак, більш досвідчені суперниці потроху скорочували рахунок і в результаті все вирішилося на продовженні. Там наша команда мала один сетбол і власну атаку, але удар діагональної прийшовся в аут по довжині. Суперник же свого шансу не впустив – 28:30.

Другу партію підопічні Гарія Єгіазарова, незважаючи на не дуже вдалий початок, в подальшому провели зразково й довели до переможного завершення – 25:18. А ось у третій стався провал – 13:25.

У четвертій партії суперник постійно був попереду на 3-4 очки. У кінцівці нашій команді вдалося практично неможливе: українки не тільки зрівняли рахунок, а й мали кілька сетболів. Але перевести гру в п’яту скорочену партію не вийшло. Знову десь не вистачило досвіду й далі за вихід на світовий форум побореться команда Нідерландів.

Найрезультативнішою в складі України була Олеся Рихлюк, яка записала до свого активу 27 очок. На наших дівчат цього літа очікують ігри в Євролізі і на Чемпіонаті Європи, то ж побажаємо їм успіху в наступних матчах. Для них дівчатам знадобиться хороша фізична підготовка, яку в Києві допоможе забезпечити тренажерний зал STARGYM. Рекомендуємо відвідати сайт цього закладу - http://stargym.kiev.ua.

Переглядів: 623 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0