Головна » 2010 » Січень » 31 » "Полтавчанка" фінішує третьою у своїй групі
14:07
"Полтавчанка" фінішує третьою у своїй групі
ВК "Полтавчанка"-"Медіка-ШВСМ" (Донецьк) 3:0 (25:22, 25:20, 30:28)
Перед повторним матчем між "Полтавчанкою" і "Медікою" у групі "Б" склалася наступна ситуація: перші два місця забронювали за собою "Сєверодончанка-2" і "Керкінітіда" з Євпаторії. Полтавки і донеччанки мали визначити між собою того, хто посяде третє місце. Щоб обійти суперниць у турнірній таблиці наших дівчат влаштовувала перемога з рахунком 3:0 або 3:1, натомість гостям можна було навіть програти з рахунком 2:3.
Тому дуже важливою була перша партія, адже той, хто її виграє, здобував певну психологічну перевагу над суперницями. На щастя, занесла її собі в актив "Полтавчанка" (25:22). Другий сет дався нашим дівчатам ще легше - 25:20. А от в третьому сеті команди подарували вболівальникам справжній трилер, подібний до того, який відбувався днем раніше у четвертій партії. Але цього разу на продовженні сету доля посміхнулася господаркам - 30:28.
3:0, і завдання на даний матч виконане. "Полтавчанка" обходить "Медіку" в турнірній таблиці і тепер може спокійно готуватися до втішного турніру за 5-7 місця.

Переглядів: 2250 | Додав: Admin8364 | Теги: Полтава, Медіка, Донецьк, Волейбол, Полтавчанка | Рейтинг: 0.0/0