Пошук
Головна » 2010 » Вересень » 17 » "Фаворит" перемагає "Міцний горішок"
22:25
"Фаворит" перемагає "Міцний горішок"
Кубок України з волейболу серед чоловічих команд стартував у спортивному комплексі ГУМВС у Полтавській області
У першому матчі групи «А» багаторазовий володар кубку — харківський «Локомотив» легко здолав «Новатор» з Хмельницького з рахунком 3:0. Далі настала черга лубенського «Фаворита» та вінницького «Міцного горішка». У вболівальників були приводи для хвилювання: лубенці в період міжсезоння наполовину оновили склад команди, тож відчувалася певна незіграність.
У кожній з трьох зіграних між «Фаворитом» та «Міцним горішком» партій йшла боротьба «м’яч у м’яч», та все ж господарі постійно «вели». У першій партії лубенці перемогли з рахунком 25:22. У другій партії «Фаворит» спочатку відставав, але після рахунку 11:11 ситуація кардинально змінилася. У підсумку волейболісти з Лубен навіть покращили свій результат — 25:21. Третю партію господарі теж виграли: 25:19. Одним з найкорисніших волейболістів у складі «Фаворита» був новачок Олександр Новгородченко (№ 3).
«Результатом гри задоволений, але її якістю — ні, — прокоментував дебютний поєдинок своєї команди в новому сезоні старший тренер лубенців Сергій Соснін. — Наступну гру проти «Локомотива» проведемо з більшою самовіддачею. На такого іменитого суперника особливо налаштовуватися не треба — і так зрозуміло, що битимемося до останнього».