Всього відповідей: 75
Пошук
Головна » 2010 » Листопад » 29
Сергій Іванович Соснін головний тренер СК «Фаворит»:

- Безперечно я радий перемозі моїх підопічних. Найбільш проблемною в обох матчах для нас виявилася друга партія. Причину вбачаю в тому, що гравці перестали виконувати настанову тренера, як наслідок почалися численні помилки у грі. На майданчику потрібна жорстка дисципліна. Кілька слів по окремих гравців. За Сергія Дякова радий, що він знайшов свою гру. Відпрацював як на прийомі, так і в атаці і в цілому зіграв дуже грамотно.

Сергій Кириленко зіграв непогано, хоча це не найкращий його матч, у цього спортсмена є потенціал. Також задоволений грою Павла Перетятька, в якого специфічна позиція на майданчику. Він як гравець першого темпу має постійно відволікати на себе увагу блокуючих гравців суперника. Окрім того він приніс очки в сьогоднішніх матчах.

Переглядів: 950 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2010 | Коментарі (0)

Повторний матч між "Фаворитом" та чернігівським "Буревісником" видався надзвичайно впертим. У жодній з чотирьох партій перевага команди-переможця не була більшою, ніж два очки. У перших трьох партіях сильнішого вдавалося виявити лише на продовженні.

Найзапеклішою виявилася перша партія, яку з рахунком 31:29 вигграли лубенці. Не менш вперто проходила і друга. Але на цей раз її виграли гості з рахунком 28:30. У третій і четвертій партіях господарі таки довели свою перевагу 27:25 і 25:23.

Таким чином, у матчах проти чернігівців "Фавориту" вперше за час виступів у Суперлізі вдалося здобути максимальну кількість очок.

Переглядів: 722 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2010 | Коментарі (0)

ВК "Полтавчанка" © 2010-2016 При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове