Всього відповідей: 75
Пошук
Головна » 2010 » Вересень » 20
Переглядів: 1213 | Додав: Admin | Дата: 20.09.2010 | Коментарі (0)

Вправні спортсмени «Фавориту» вийшли до наступного етапу розіграшу Кубку України.
У своєму третьому поєдинку підопічні Сергія Сосніна прогнозовано переграли «Новатор» з Хмельницького з рахунком 3:0 (25:15, 25:14, 25:18). Суперник, який у міжсезоння втратив вісім провідних гравців, лише у першій партії чинив супротив. У середині другої партії тренер «Фаворита» дав відпочити гравцям основного складу. Та від цього малюнок гри на майданчику не змінився, навіть навпаки — лубенці заграли агресивніше.
Делегат Федерації волейболу України Олександр Бібер відзначив хорошу організацію турніру
— Мені довелося бути на багатьох змаганнях, приємно, що у Полтаві люблять волейбол. Я впевнений, що на матчах чемпіонату України, на трибунах вашого красеня-спорткомплексу буде ще більше вболівальників, — зазначив він.
Президент «Фавориту» Володимир Дорош привітав гравців команди з успіхом, та висловив сподівання, що лубенські волейболі ... Читати далі »
Переглядів: 1215 | Додав: Admin | Дата: 20.09.2010 | Коментарі (0)

Переглядів: 1337 | Додав: Admin | Дата: 20.09.2010 | Коментарі (0)

Лубенський «Фаворит» у матчі другого ігрового дня розіграшу Кубка України з волейболу зустрічався з харківським «Локомотивом».
Завданням для наших спортсменів у цьому поєдинку було гідно протистояти іменитому супернику. Гра проходила у напруженій боротьбі, моментами складалося враження, що на майданчику зустрічаються рівні за класом команди. Та все ж досвід та зіграність «Локомотива» — багаторазового чемпіона та володаря Кубка України — далася взнаки. Рахунки, зокрема, по першій та третій партіях свідчили про те, що лубенці здатні майже на рівних протистояти грізному супернику. Так, у третій партії з рахунком 17:17 у «Фаворита» навіть був шанс схилити шальки терезів на свою користь. У це повірили і вболівальники, шалено підтримуючи своїх улюбленців. Проте сподівання на перемогу над харків’янами у нас залишаються на найближче майбутнє.

У підсумку зустріч закінчилася з рахунком 3:0 (25:20, 25:15, 25:20) на користь гос ... Читати далі »
Переглядів: 894 | Додав: Admin | Дата: 20.09.2010 | Коментарі (0)

ВК "Полтавчанка" © 2010-2016 При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове